Apartamenty w zrewitalizowanej kamienicy ul. Sienkiewicza 3

Na ulicy Sienkiewicza na poznańskich Jeżycach znajduje się przepiękna zrewitalizowana kamienica z 1909 roku. W tym pieczołowicie odnowionym pod okiem konserwatora zabytków budynku przygotowaliśmy do wynajęcia 25 mieszkań,  imponujący apartament na ostatnim piętrze (Penthouse) oraz lokale użytkowe w przyziemiu. Mieszkania Od listopada 2021 zapraszamy do oglądania mieszkań, które będą dostępne do zamieszkania od stycznia 2022 […]

Na ulicy Sienkiewicza na poznańskich Jeżycach znajduje się przepiękna zrewitalizowana kamienica z 1909 roku. W tym pieczołowicie odnowionym pod okiem konserwatora zabytków budynku przygotowaliśmy do wynajęcia 25 mieszkań,  imponujący apartament na ostatnim piętrze (Penthouse) oraz lokale użytkowe w przyziemiu.

Mieszkania

Od listopada 2021 zapraszamy do oglądania mieszkań, które będą dostępne do zamieszkania od stycznia 2022 roku.

Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się wysokim standardem wykończenia przestronnych, w pełni wyposażonych mieszkań. Kuchnie zabudowane ze sprzętami AGD, w łazienkach pralki. Dużym udogodnieniem będzie znajdująca się w kamienicy winda oraz szerokie marmurowe klatki schodowe. W budynku zamontowane są systemy zabezpieczeń antywłamaniowych.

Do wynajęcia proponujemy:

  1. kawalerki o powierzchni  od 23 m2 do 42 m2
  2. mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 47 m2 do 56 m2
  3. apartament na IV piętrze (Penthouse) 115 m2
  4. Lokale użytkowe w przyziemiu o łącznej powierzchni 187 m2

Lokalizacja

Kamienica położona jest w centrum Poznania, w spokojnej części Jeżyc, zaledwie 500 m od Ronda Kaponiera, 1,2 km od Dworca PKP, 2 km od Rynku. Lokalizacja świetnie skomunikowana z całym miastem.

W okolicy liczne jeżyckie restauracje, urokliwe kawiarnie, siłownie, ścieżki rowerowe, tereny zielone: Stare ZOO, Park Mickiewicza, Park Wieniawskiego, Palmiarnia, ponadto Zamek Carski, Teatry, Kino, przedszkola, I LO im. Marcinkowskiego Galeria Avenida, przychodnie, apteka oraz inne punkty usługowo-handlowe.

Zapraszamy do kontaktu z biurem: 790 320 700