Apartamenty na sprzedaż – Stary Rynek 75

Na sprzedaż apartamenty w zabytkowej kamienicy na płycie Starego Rynku pod numerem 75. Niepowtarzalna okazja, by stać się właścicielem mieszkania w sercu Poznania – na płycie Starego Rynku.Kamienica usytuowana w zachodniej pierzei Starego Rynku pomiędzy ulicami Franciszkańską, a Padarewskiego jest najlepiej zachowanym budynkiem przy Starym Rynku. Niezwykle wartościowa historycznie, przetrwała II Wojnę Światową, nieuszkodzona. Od […]

Na sprzedaż apartamenty w zabytkowej kamienicy na płycie Starego Rynku pod numerem 75. Niepowtarzalna okazja, by stać się właścicielem mieszkania w sercu Poznania – na płycie Starego Rynku.Kamienica usytuowana w zachodniej pierzei Starego Rynku pomiędzy ulicami Franciszkańską, a Padarewskiego jest najlepiej zachowanym budynkiem przy Starym Rynku. Niezwykle wartościowa historycznie, przetrwała II Wojnę Światową, nieuszkodzona. Od 1804 roku datuje się funkcjonowanie pod adresem Stary Rynek 75 Apteki Pod Złotym Lwem, która to nadała unikalnego charakteru oraz nazwę kamienicy.
Aneks kuchenny w zabudowie robionej na wymiar z nowymi sprzętami AGD. Łazienka: armatura, kabina prysznicowa, wc, umywalka, oświetlenie. W sypialni szafy robione na wymiar.